Batteri til Lenovo ThinkPad P53s, 11.52V, 57Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.52V |
| Kapasitet | 57Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18M3P71 11.52V 57Wh |
387 Kr 503Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Lenovo ThinkPad P53s, 11.52V, 57Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.52V |
| Kapasitet | 57Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18M3P71 11.52V 57Wh |
387 Kr 503Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad P53S-20N6000CFR
Lenovo ThinkPad P53S-20N6001QUK
Lenovo ThinkPad P53S-20N6002NFR
Lenovo ThinkPad P53S-20N6002QGM
Lenovo ThinkPad P53S-20N6002TSP
Lenovo ThinkPad P53S-20N6004FPB
Lenovo ThinkPad P53S-20N6004JAD
Lenovo ThinkPad P53S-20N7000YMD
Lenovo ThinkPad P53S-20N7000YRT
Lenovo ThinkPad T590-20N4000FEE
Lenovo ThinkPad T590
Lenovo ThinkPad T15 Gen 1
Lenovo ThinkPad T15 Gen 2
Lenovo ThinkPad P15s
Lenovo ThinkPad P53s
