Batteri til Lenovo ThinkPad L412, 11.1V, 94Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 94Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1005 11.1V 94Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo ThinkPad L412, 11.1V, 94Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 94Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1005 11.1V 94Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad T430
Lenovo ThinkPad T410
Lenovo ThinkPad T420
Lenovo ThinkPad W530
Lenovo ThinkPad T510
Lenovo ThinkPad T520
Lenovo ThinkPad T530
Lenovo ThinkPad L412
Lenovo ThinkPad L420
Lenovo ThinkPad L430
Lenovo ThinkPad L512
Lenovo ThinkPad L520
Lenovo ThinkPad L530
Lenovo ThinkPad W510
Lenovo ThinkPad W520
Lenovo ThinkPad T430i
Lenovo ThinkPad T530I


