Batteri til Lenovo ThinkBook 15-IML, 11.4V, 45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19L3PF1 11.4V 45Wh |
372 Kr 483Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Lenovo ThinkBook 15-IML, 11.4V, 45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19L3PF1 11.4V 45Wh |
372 Kr 483Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo THINKBOOK 14-IIL-20SL
Lenovo THINKBOOK 14-IIL-20SL0032GE
Lenovo THINKBOOK 14-IML-20RV
Lenovo THINKBOOK 15-IIL-20SM
Lenovo THINKBOOK 15-IIL-20SM002AGE
Lenovo THINKBOOK 15-IML-20RW
Lenovo THINKBOOK 15-IML-20RW0044GE
Lenovo THINKBOOK 15-IML-20RW0045GE
Lenovo ThinkBook 14-IIL
Lenovo ThinkBook 14-IML
Lenovo ThinkBook 15-IIL
Lenovo ThinkBook 15-IML
