Batteri til Lenovo ThinkBook 13s G2-20V9000MAU, 15.44V, 56Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.44V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19C4PDD 15.44V 56Wh |
410 Kr 533Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Lenovo ThinkBook 13s G2-20V9000MAU, 15.44V, 56Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.44V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19C4PDD 15.44V 56Wh |
410 Kr 533Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkBook 13s G2 ARE(20WC)
Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL-20V9000JAU
Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL-20V9000LAU
Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL-20V9000MAU
Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL-20V9000QAU
Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL-20V9000RAU
Lenovo ThinkBook 13s G2-20V9000JAU
Lenovo ThinkBook 13s G2-20V9000LAU
Lenovo ThinkBook 13s G2-20V9000MAU
Lenovo ThinkBook 13s G2-20V9000QAU
Lenovo ThinkBook 13s G2-20V9000RAU
Lenovo ThinkBook 13s G3 ACN(20YA)
Lenovo ThinkBook 13s Gen 2
Lenovo ThinkBook 13s-ITL
Lenovo ThinkBook 13s-ITL(20V9)
Lenovo ThinkBook 13s-ITL(20V90004GE)
Lenovo ThinkBook 13s-ITL(20V90005GE)
Lenovo ThinkBook 13s-ITL-20V90003GE
Lenovo ThinkBook 14s G2
Lenovo ThinkBook 14s G2 ITL(20VA)
Lenovo ThinkBook 14s G2 ITL-20VA0002AU
Lenovo ThinkBook 14s G2 ITL-20VA0004AU
Lenovo ThinkBook 14s G2 ITL-20VA0005AU
Lenovo ThinkBook 14s G2 ITL-20VA0006AU
Lenovo ThinkBook 14s G2 ITL-20VA0008AU
Lenovo ThinkBook 14s G2 ITL-20VA0009AU
Lenovo ThinkBook 14s G2-20VA0002AU
Lenovo ThinkBook 14s G2-20VA0004AU
Lenovo ThinkBook 14s G2-20VA0005AU
Lenovo ThinkBook 14s G2-20VA0006AU
Lenovo ThinkBook 14s G2-20VA0008AU
Lenovo ThinkBook 14s G2-20VA0009AU
