Batteri til Lenovo IdeaPad 3 17ARE05-81W50016SC, 11.4V, 42Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 42Wh |
| Gtin | 6823683908427 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19C3PF6 11.4V 42Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo IdeaPad 3 17ARE05-81W50016SC, 11.4V, 42Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 42Wh |
| Gtin | 6823683908427 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19C3PF6 11.4V 42Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad 3 17ADA05-81W2001PRK
Lenovo IdeaPad 3 17ARE05-81W50016SC
Lenovo IdeaPad 3 17IIL05-81WF000SUS
Lenovo IdeaPad 3 17IIL05-81WF002GGE
Lenovo IdeaPad 3 17IML05-81WC002HMH
Lenovo IdeaPad 3 17IML05-81WC00BVKR
Lenovo V17 IIL-82GX0053AK
Lenovo V17 IIL-82GX007YMB
Lenovo V17 IIL-82GX0087PE
Lenovo V17 IIL-82GX008BAD
Lenovo V17-IIL (82GX)
Lenovo ideapad 3-17IML0 81WCCTO1WW
Lenovo ideapad 3-17IML05 1WC007HAU
