Batteri til Lenovo IdeaPad 3-14IIL05-81WD00M2AX, 11.34V, 45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.34V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19C3PF7 11.34V 45Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo IdeaPad 3-14IIL05-81WD00M2AX, 11.34V, 45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.34V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19C3PF7 11.34V 45Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad 3-14ADA05-81W0008PUK
Lenovo IdeaPad 3-14IIL05-81WD000NAX
Lenovo IdeaPad 3-14IIL05-81WD00EHSB
Lenovo IdeaPad 3-14IIL05-81WD00M2AX
Lenovo IdeaPad 3-15ADA05-81W101E8SP
Lenovo IdeaPad 3-15ADA05-81W101R4UK
Lenovo IdeaPad 3-15ADA05-81W101SWSB
Lenovo IdeaPad 3-15ARE05-81W4007WTW
Lenovo IdeaPad 3-15IIL05-81WE003VUK
Lenovo V15 G1-IML-82NB0039PG
