Batteri til Lenovo Flex 5G, 7.68V, 60Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.68V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M4PD4 7.68V 60Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo Flex 5G, 7.68V, 60Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.68V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M4PD4 7.68V 60Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo Flex 5G
Lenovo Flex 5G-14Q8CX05(81XE/82AK)
Lenovo YOGA 5G 14Q8CX05-81XE000BFR
Lenovo YOGA 5G 14Q8CX05-81XE000CIX
Lenovo YOGA 5G 14Q8CX05-81XE000DGE
Lenovo YOGA 5G 14Q8CX05-81XE000EUK
Lenovo YOGA 5G 14Q8CX05-81XE000MMX
Lenovo YOGA 5G 14Q8CX05-81XE000PGE
Lenovo YOGA 5G 14Q8CX05-81XE000TMX
Lenovo YOGA 5G 14Q8CX05-81XE000UUK
Lenovo YOGA 5G 14Q8CX05-81XE000VUK
Lenovo YOGA 5G 14Q8CX05-81XE000XUK
