Batteri til Lenovo Chromebook C340-15-81T90002UX, 7.5V, 56Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.5V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Gtin | 6846819532506 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18M4PG0 7.5V 56Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo Chromebook C340-15-81T90002UX, 7.5V, 56Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.5V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Gtin | 6846819532506 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18M4PG0 7.5V 56Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo Chromebook C340-15-81T90002UX
Lenovo Chromebook C340-15-81T9000BUK
Lenovo Chromebook C340-15-81T9000FCF
Lenovo Chromebook C340-15-81T9000JMC
Lenovo Chromebook C630-81JX000TUK
Lenovo Chromebook C630-81JX001RSB
Lenovo Chromebook C630-81JX001SSB
Lenovo Chromebook C630-81JX0024MB
Lenovo Chromebook C630-81JX002FTW
Lenovo YOGA Chromebook C630-81JX0003UK
Lenovo Chromebook C340-15
Lenovo Yoga Chromebook C630
