Batteri til Lenovo 5M11E25313, 15.52V, 90.1Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.52V |
| Kapasitet | 90.1Wh |
| Gtin | 6891696343587 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L20M4P75 15.52V 90.1Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo 5M11E25313, 15.52V, 90.1Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.52V |
| Kapasitet | 90.1Wh |
| Gtin | 6891696343587 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L20M4P75 15.52V 90.1Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad P1 4th Gen 2021
Lenovo ThinkPad P1 5th Gen 2022
Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 5 21DE
Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 5 21DF
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 4th Gen 2021
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 5th Gen 2022
Lenovo ThinkPad P1 Gen 4 20Y300CCMS
Lenovo ThinkPad P1 Gen 4 20Y300CARI
Lenovo ThinkPad P1 Gen 4 20Y300CCAT
Lenovo ThinkPad P1 Gen 4 20Y300CCGM
