Batteri til Lenovo 5B11K63024, 11.31V, 47Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.31V |
| Kapasitet | 47Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L22B3PG4 11.31V 47Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo 5B11K63024, 11.31V, 47Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.31V |
| Kapasitet | 47Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L22B3PG4 11.31V 47Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Modell/Delenummer:
-
Lenovo L22B3PG4
Lenovo L22X3PG4
Lenovo L22D3PG4
Lenovo L22M3PG4
Lenovo SB11K63026
Lenovo 5B11K63022
Lenovo SB11N46023
Lenovo 5B11N45978
Lenovo SB11K63023
Lenovo 5B11K63020
Lenovo SB11N45976
Lenovo 5B11N46005
Lenovo SB11K63019
Lenovo 5B11K63025
Lenovo SB11N45980
Lenovo 5B11N45988
Lenovo SB11K63021
Lenovo 5B11K63024
Lenovo SB11N46026
Lenovo 5B11N45961
Lenovo 3ICP5/54/90
