Batteri til Leica GEB212, 7.4V, 2900mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 2900mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6877727921092 |
| Merke | Batteri til Leica |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Leica GEB211 7.4V 2900mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Leica GEB212, 7.4V, 2900mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 2900mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6877727921092 |
| Merke | Batteri til Leica |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Leica GEB211 7.4V 2900mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Leica GEB212 (7.4V, 5800mAh, 2 Batteri + 1 Lader)
Lader til Leica GEB212 ( USB)
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Leica ATX900
Leica ATX1200
Leica ATX1230
Leica CS10
Leica CS15
Leica GS20
Leica GNSS receiver
Leica GPS900
Leica GPS1200
Leica GRX1200
Leica GX1200
Leica VIA
Leica Piper 100
Leica Piper 200
Leica RX1200
Leica RX900
Leica SR20
Leica TS02
Leica TS06
Leica TS09
Leica TS11
Leica TS12
Leica TS16
Leica TC1200
Leica TS1200
Leica TPS1200
