Batteri til Leica BCSCL6, 7.2V, 2880mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 2880mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Leica |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Leica BP-SCL6 7.2V 2880mAh 1 Batteri |
698 Kr 907Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Leica BCSCL6, 7.2V, 2880mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 2880mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Leica |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Leica BP-SCL6 7.2V 2880mAh 1 Batteri |
698 Kr 907Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)


