Batteri til Leica ATX900, 7.4V, 5800mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 5800mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Leica |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Leica GEB211 7.4V 5800mAh 2 Batteri |
1 499 Kr 1 948Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Leica ATX900, 7.4V, 5800mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 5800mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Leica |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Leica GEB211 7.4V 5800mAh 2 Batteri |
1 499 Kr 1 948Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Leica ATX900
Leica ATX1200
Leica ATX1230
Leica CS10
Leica CS15
Leica GS20
Leica GNSS receiver
Leica GPS900
Leica GPS1200
Leica GRX1200
Leica GX1200
Leica VIA
Leica Piper 100
Leica Piper 200
Leica RX1200
Leica RX900
Leica SR20
Leica TS02
Leica TS06
Leica TS09
Leica TS11
Leica TS12
Leica TS16
Leica TC1200
Leica TS1200
Leica TPS1200
