Batteri til Leica 18544, 7.4V, 1150mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 1150mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Leica |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Leica BP-DC15 7.4V 1150mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Leica 18544, 7.4V, 1150mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 1150mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Leica |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Leica BP-DC15 7.4V 1150mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)


