Batteri til Lefant U180, 12.8V, 3600mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 12.8V |
| Kapasitet | 3600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Lefant |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lefant U180 12.8V 3600mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Lefant U180, 12.8V, 3600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 12.8V |
| Kapasitet | 3600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Lefant |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lefant U180 12.8V 3600mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
