Batteri til LPG M3, 10.8V, 8280mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 8280mAh |
| Merke | Batteri til Razer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | SP305 10.8V 8280mAh |
1 399 Kr 1 818Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til LPG M3, 10.8V, 8280mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 8280mAh |
| Merke | Batteri til Razer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | SP305 10.8V 8280mAh |
1 399 Kr 1 818Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
