469Kr
609Kr
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Pakke | x 2 Batteri |
| Merke | Batteri til Støvsuger LG |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | LG Cord Zero A9 25.2V 3000mAh x 2 Batteri |
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Pakke | x 2 Batteri |
| Merke | Batteri til Støvsuger LG |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | LG Cord Zero A9 25.2V 3000mAh x 2 Batteri |
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
