Batteri til L21L6P70, 11.52V, 94Wh/8120mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.52V |
| Kapasitet | 94Wh/8120mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lenovo L21M6P70 11.52V 94Wh/8120mAh |
439 Kr 570Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til L21L6P70, 11.52V, 94Wh/8120mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.52V |
| Kapasitet | 94Wh/8120mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lenovo L21M6P70 11.52V 94Wh/8120mAh |
439 Kr 570Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Erstatter bl.a. følgende :
Batteri Kan brukes til følgende modeller :
-
Lenovo ThinkPad P16 Gen 1
Lenovo ThinkPad P16 Gen 2
Lenovo ThinkPad P16 GEN 1-21D60017CX
Lenovo ThinkPad P16 GEN 1-21D6001CEE
Lenovo ThinkPad P16 GEN 1-21D6001MIV
Lenovo ThinkPad P16 GEN 1-21D6001MSC
Lenovo ThinkPad P16 GEN 1-21D6003RPB
Lenovo ThinkPad P16 GEN 1-21D6003TGQ
Lenovo ThinkPad P16 GEN 1-21D60046EQ
Lenovo ThinkPad P16 GEN 1-21D6008RUS
Lenovo ThinkPad P16 GEN 1-21D600ATUS
Lenovo ThinkPad P16 GEN 1-21D600B3IU
