Batteri til L19M3PD3, 11.55V, 56Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M3PD3 11.55V 56Wh |
410 Kr 533Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til L19M3PD3, 11.55V, 56Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M3PD3 11.55V 56Wh |
410 Kr 533Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad S540-13API-81XC000QHH
Lenovo IdeaPad S540-13ARE-82DL0017SB
Lenovo IdeaPad S540-13ARE-82DL003RSB
Lenovo IdeaPad S540-13IML-81XA000TIX
Lenovo IdeaPad S540-13IML-81XA0014BM
Lenovo IdeaPad S540-13IML-81XA004JFG
Lenovo IdeaPad S540-13IML-81XA005TFE
Lenovo IdeaPad S540-13IML-81XA0099RA
Lenovo IdeaPad S540-13ITL-82H1000HTW
Lenovo IdeaPad S540-13ITL-82H1001NHH
Lenovo IdeaPad S540 13ARE
Lenovo IdeaPad S540 13IML
Lenovo IdeaPad S540-13
Lenovo S540-13
Lenovo xiaoxin Pro 13
Lenovo xiaoxin Pro13 2020
