Batteri til L19C2PD7, 7.68V, 30Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.68V |
| Kapasitet | 30Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M2PD7 7.68V 30Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til L19C2PD7, 7.68V, 30Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.68V |
| Kapasitet | 30Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M2PD7 7.68V 30Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad DUET 3 10IGL5-82AT006VGE
Lenovo IdeaPad DUET 3 10IGL5-82AT00AHKR
Lenovo IdeaPad DUET 3 10IGL5-82AT00AMTW
Lenovo IdeaPad DUET 3 10IGL5-82AT00AQHH
Lenovo IdeaPad DUET 3 10IGL5-82AT00C2HH
Lenovo IdeaPad DUET 3 10IGL5-82AT00DGMX
Lenovo IdeaPad DUET 3 10IGL5-82AT00GJFG
Lenovo IdeaPad DUET 3 10IGL5-82AT00GKHH
Lenovo IdeaPad DUET 3 10IGL5-82HK002LPG
Lenovo IdeaPad DUET 3 10IGL5-82HK0073UK
Lenovo IdeaPad 3 10IGL5 (82AT)
