Batteri til Karcher 2.810-001.0, 4.8V, 2000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 4.8V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Karcher |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Karcher K55 4.8V 2000mAh |
315 Kr 409Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Karcher 2.810-001.0, 4.8V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 4.8V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Karcher |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Karcher K55 4.8V 2000mAh |
315 Kr 409Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

