Batteri til JVC GY-HM660U, 7.4V, 7800mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 7800mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til JVC |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | JVC SSL-JVC50 7.4V 7800mAh 2 Batteri |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til JVC GY-HM660U, 7.4V, 7800mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 7800mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til JVC |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | JVC SSL-JVC50 7.4V 7800mAh 2 Batteri |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
JVC GY-HM200
JVC GY-HM200E
JVC GY-HM200ESB
JVC GY-HM600
JVC GY-HM600E
JVC GY-HM600EC
JVC GY-HM600U
JVC GY-HM620E
JVC GY-HM650
JVC GY-HM650EC
JVC GY-HM650U
JVC GY-HM660RE
JVC GY-HMQ10
JVC GY-HMQ10E
JVC GY-HMQ10U
JVC GY-LS300CHE
JVC JY-HM360E
JVC LC-2J
JVC GY-HM200SP
JVC GY-HM200U
JVC GY-HM660SC
JVC GY-LS300CHU
JVC GY-LS300
JVC GY-HM200HW
JVC GY-HM200SP SPORTS
JVC GY-HM250
JVC GY-HM250SP
JVC GY-HM620U
JVC GY-HM650SC
JVC GY-HM660U
JVC DT-X Monitors series
