Batteri til JVC BN-VC264G, 7.4V, 14000mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 14000mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til JVC |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | JVC BN-VC298G 7.4V 14000mAh 2 Batteri |
1 599 Kr 2 078Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til JVC BN-VC264G, 7.4V, 14000mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 14000mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til JVC |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | JVC BN-VC298G 7.4V 14000mAh 2 Batteri |
1 599 Kr 2 078Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
1 499Kr
1 948Kr
Batteri til JVC BN-VC264G (7.4V, 10500mAh, 2 Batteri + 1 Lader)
95Kr
123Kr
Lader til JVC BN-VC264G ( USB)
95Kr
123Kr
