Batteri til JVC AA-VC20, 7.4V, 10500mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 10500mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til JVC |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | JVC BN-VC296G 7.4V 10500mAh 2 Batteri |
1 499 Kr 1 948Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til JVC AA-VC20, 7.4V, 10500mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 10500mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til JVC |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | JVC BN-VC296G 7.4V 10500mAh 2 Batteri |
1 499 Kr 1 948Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
1 599Kr
2 078Kr
Batteri til JVC AA-VC20 (7.4V, 14000mAh, 2 Batteri + 1 Lader)
95Kr
123Kr
Lader til JVC AA-VC20 ( USB)
95Kr
123Kr
