Batteri til JBL Xtreme 4, 7.4V, 10000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 10000mAh |
| Merke | Batteri til JBL |
| Produkttype | Batteri til Høyttalere |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | JBL PartyBox Stage 320 7.4V 10000mAh |
375 Kr 487Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til JBL Xtreme 4, 7.4V, 10000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 10000mAh |
| Merke | Batteri til JBL |
| Produkttype | Batteri til Høyttalere |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | JBL PartyBox Stage 320 7.4V 10000mAh |
375 Kr 487Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
