Batteri til Hp Elite x2 1011 G1(L5G45EA), 7.4V, 33Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 33Wh |
| Gtin | 6894052696135 |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hp OL02XL 7.4V 33Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Hp Elite x2 1011 G1(L5G45EA), 7.4V, 33Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 33Wh |
| Gtin | 6894052696135 |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hp OL02XL 7.4V 33Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Hp Elite X2 1011 G1 Tablet
Hp Elite X2 1011 G1
Hp Elite x2 1011 G1
Hp Elite x2 1011 G1(J8W02AV)
Hp Elite x2 1011 G1(L0U13AA)
Hp Elite x2 1011 G1(L4H91AW)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G44EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G45EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G47EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G75EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G77EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L8D65UT)
Hp Elite x2 1011 G1(L8L94PA)
Hp Elite x2 1011 G1(M5T71PA)
Hp Elite x2 G1
Hp EliteBook X2 1011 G1
Hp L4H91AW
Hp L8L94PA
