Batteri til Hoover H-59139247, 6V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Hoover |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hoover 59139247 6V 3000mAh |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Hoover H-59139247, 6V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Hoover |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hoover 59139247 6V 3000mAh |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
