Batteri til Hoover AW8037738, 18V, 2000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Hoover |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Hoover 49005889 18V 2000mAh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Hoover AW8037738, 18V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Hoover |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Hoover 49005889 18V 2000mAh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
