Batteri til Hitachi EB2430R, 24V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 24V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Hitachi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hitachi 319805 24V 3000mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Hitachi EB2430R, 24V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 24V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Hitachi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hitachi 319805 24V 3000mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
