Batteri til Hitachi DB 3DL, 3,6V, 1500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3,6V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Hitachi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hitachi 326263 3,6V 1500mAh |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Hitachi DB 3DL, 3,6V, 1500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3,6V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Hitachi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hitachi 326263 3,6V 1500mAh |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
