Batteri til Hitachi 328034, 25.2V, 3000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Hitachi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hitachi 328033 25.2V 3000mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Hitachi 328034, 25.2V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Hitachi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hitachi 328033 25.2V 3000mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

