Batteri til Hilti SIW 144-A CPC, 4.4V, 3000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 4.4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Hilti |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HILTI B144 14.4V 3000mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Hilti SIW 144-A CPC, 4.4V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 4.4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Hilti |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HILTI B144 14.4V 3000mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

