Batteri til Hilti SFL 12/15, 12V, 3500mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Hilti |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Hilti SB12 12V 3500mAh |
496 Kr 644Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Hilti SFL 12/15, 12V, 3500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Hilti |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Hilti SB12 12V 3500mAh |
496 Kr 644Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
