Batteri til Hilti SFB 105, 9,6V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 9,6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Hilti |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Hilti SPB105 9,6V 3000mAh |
485 Kr 630Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Hilti SFB 105, 9,6V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 9,6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Hilti |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Hilti SPB105 9,6V 3000mAh |
485 Kr 630Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
