Batteri til Hilti C 7/36, 24V, 3300mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 24V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Hilti |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hilti BP60 24V 3300mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Hilti C 7/36, 24V, 3300mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 24V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Hilti |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hilti BP60 24V 3300mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
