Batteri til Haier Boyue M53, 11.4V, 41Wh/3650mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 41Wh/3650mAh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | A31-M15 11.4V 41Wh/3650mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Haier Boyue M53, 11.4V, 41Wh/3650mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 41Wh/3650mAh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | A31-M15 11.4V 41Wh/3650mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Medion Akoya E6245
Medion Akoya E6246
Medion Akoya E6247
Medion Akoya E6248
Medion Akoya S6446
Medion Akoya S6445
Medion Akoya P15648
Medion Akoya S15447
Haier Boyue M53
Haier Boyue M53-72711
Haier Boyue M15G
MaiBenBen Xiaomai 6A
MaiBenBen Xiaomai 6X
MaiBenBen Xiaomai 6 Pro
MaiBenBen Xiaomai 6 Plus
MaiBenBen Xiaomai 6C
MaiBenBen Xiaomai 6C Plus
