Lader til HP V6000, 19V, 4.74A, 90W, 4.8mm*1.7mm
| Spenning | 19V |
|---|---|
| Strøm | 4.74A |
| Effekt | 90W |
| Mål plugg | 4.8mm*1.7mm |
| Merke | Lader til HP |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP 90W 19V 4.74A 4.8mm*1.7mm |
195 Kr 253Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Lader til HP V6000, 19V, 4.74A, 90W, 4.8mm*1.7mm
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 19V |
| Strøm | 4.74A |
| Effekt | 90W |
| Mål plugg | 4.8mm*1.7mm |
| Merke | Lader til HP |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP 90W 19V 4.74A 4.8mm*1.7mm |
195 Kr 253Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
