Batteri til HILTI PR 30-HVS A12, 10.8V, 2500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Hilti |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HILTI 2077977 10.8V 2500mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til HILTI PR 30-HVS A12, 10.8V, 2500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Hilti |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HILTI 2077977 10.8V 2500mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
