Batteri til GreenWorks G40BK4X, 40V, 6000mAh
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 40V |
| Kapasitet | 6000mAh |
| Merke | Batteri til Greenworks |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GreenWorks G40BK4X 40V 6000mAh |
1 899 Kr 2 468Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til GreenWorks G40BK4X, 40V, 6000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 40V |
| Kapasitet | 6000mAh |
| Merke | Batteri til Greenworks |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GreenWorks G40BK4X 40V 6000mAh |
1 899 Kr 2 468Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!


