Batteri til Godoxstro AD600 Pro TTL, 28.8V, 2600mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 28.8V |
| Kapasitet | 2600mAh |
| Merke | Batteri til GODOX |
| Produkttype | Batteri til Foto |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GODOX WB26 28.8V 2600mAh |
1 799 Kr 2 338Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Godoxstro AD600 Pro TTL, 28.8V, 2600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 28.8V |
| Kapasitet | 2600mAh |
| Merke | Batteri til GODOX |
| Produkttype | Batteri til Foto |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GODOX WB26 28.8V 2600mAh |
1 799 Kr 2 338Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
