Batteri til Godox AD600M, 10.8V, 9000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 9000mAh |
| Merke | Batteri til GODOX |
| Produkttype | Batteri til Foto |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Godox WB87B 10.8V 9000mAh |
1 599 Kr 2 078Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Godox AD600M, 10.8V, 9000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 9000mAh |
| Merke | Batteri til GODOX |
| Produkttype | Batteri til Foto |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Godox WB87B 10.8V 9000mAh |
1 599 Kr 2 078Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
