Batteri til Gigabyte Aorus 17H, 15.2V, 6514mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 6514mAh |
| Gtin | 68411975542532 |
| Merke | Batteri til Razer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Gigabyte Aorus GAG-N4A 15.2V 6514mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Gigabyte Aorus 17H, 15.2V, 6514mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 6514mAh |
| Gtin | 68411975542532 |
| Merke | Batteri til Razer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Gigabyte Aorus GAG-N4A 15.2V 6514mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Gigabyte Aero 15 RP75
Gigabyte Aero 16 RP86
Gigabyte Aero RX5L 15G YC
Gigabyte Aero 15 OLED XD
Gigabyte Aero 15 OLED 2021
Gigabyte Aero 16 YE5
Gigabyte Aero 16 XE5
Gigabyte Aero 17
Gigabyte Aero 17 HDR YD
Gigabyte Aorus 17H
Gigabyte Aorus 17 XE4
Gigabyte Aorus 17G YD
Gigabyte Aorus 17X
Gigabyte Aorus 17X AZF
Gigabyte Aorus 15
Gigabyte Aorus 15 BSF
Gigabyte Aorus 15P YD
Gigabyte Aorus 15 XE5
Gigabyte Aorus 15G KC
Gigabyte Aorus 15G XC
Gigabyte Aorus 15G YC RX5L
Gigabyte Aorus 15P XC
Gigabyte Aorus 15P XD
Getac 15P YD-24-W10
Getac YD-74US244SH
