Batteri til GODOX V860III-N, 7.2V, 3500mAh
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til GODOX |
| Produkttype | Batteri til Foto |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GODOX VB30 7.2V 3500mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til GODOX V860III-N, 7.2V, 3500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til GODOX |
| Produkttype | Batteri til Foto |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GODOX VB30 7.2V 3500mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
GODOX V1
GODOX V1S
GODOX V1C
GODOX V1N
GODOX V1F
GODOX V1O
GODOX V1P
GODOX V1-S
GODOX V1-N
GODOX V1-C
GODOX V1-F
GODOX V1-O
GODOX V860
GODOX V860III
GODOX V860III-S
GODOX V860III-C
GODOX V860III-N
GODOX V860III-F
GODOX V860III-O
GODOX V850III
GODOX AD100PRO
GODOX V1 Pro
GODOX V850 Ⅲ
GODOX V860 Ⅲ
GODOX MF-R76
GODOX Ring 72
GODOX AD100 Pro


