Batteri til GODOX V860II, 11.1V, 2000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til GODOX |
| Produkttype | Batteri til Foto |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GODOX VB18 11.1V 2000mAh |
259 Kr 336Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til GODOX V860II, 11.1V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til GODOX |
| Produkttype | Batteri til Foto |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GODOX VB18 11.1V 2000mAh |
259 Kr 336Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!

