Batteri til Fujitsu LifeBook T935, 14.4V, 3150mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3150mAh |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujitsu FPCBP425 14.4V 3150mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Fujitsu LifeBook T935, 14.4V, 3150mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3150mAh |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujitsu FPCBP425 14.4V 3150mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
