Batteri til Fujitsu LifeBook E782, 10.8V, 4400mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujitsu FPCBP145 10.8V 4400mAh |
319 Kr 414Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Fujitsu LifeBook E782, 10.8V, 4400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujitsu FPCBP145 10.8V 4400mAh |
319 Kr 414Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Kompatible modeller:
-
Fujitsu LifeBook AH572
Fujitsu LifeBook E751
Fujitsu LifeBook E752
Fujitsu LifeBook E781
Fujitsu LifeBook E782
Fujitsu LifeBook S710
Fujitsu LifeBook S751
Fujitsu LifeBook S752
Fujitsu LifeBook S760
Fujitsu LifeBook S761
Fujitsu LifeBook S7S762
Fujitsu LifeBook S782
Fujitsu LifeBook S792
Fujitsu LifeBook S7110
Fujitsu LifeBook P701
Fujitsu LifeBook P702
Fujitsu LifeBook P770
Fujitsu LifeBook P771
