Batteri til Fujifilm X-H2S, 7.2V, 2250mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 2250mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Fujifilm |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujifilm NP-W235 7.2V 2250mAh 2 Batteri |
379 Kr 492Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Fujifilm X-H2S, 7.2V, 2250mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 2250mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Fujifilm |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujifilm NP-W235 7.2V 2250mAh 2 Batteri |
379 Kr 492Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)


