Batteri til Fujifilm F75EXR, 3.7V, 1400mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1400mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Fujifilm |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujifilm NP-50 3.7V 1400mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Fujifilm F75EXR, 3.7V, 1400mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1400mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Fujifilm |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujifilm NP-50 3.7V 1400mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Fujifilm F200EXR
Fujifilm F75EXR
Fujifilm F70EXR
Fujifilm F100fd
Fujifilm F60fd
Fujifilm F50fd
Fujifilm XF1
Fujifilm XP100
Fujifilm XP150
Fujifilm XP170
Fujifilm X20
Fujifilm F605EXR
Fujifilm F660EXR
Fujifilm F775EXR
Fujifilm F900EXR
Fujifilm FinePix F300EXR
Fujifilm FinePix F550EXR
Fujifilm FinePix F600EXR
Fujifilm FinePix F70EXR
Fujifilm FinePix F75EXR
Fujifilm FinePix F770EXR
Fujifilm FinePix F800EXR
Fujifilm FinePix F80EXR
Fujifilm FinePix F820EXR
Fujifilm FinePix F900EXR
Fujifilm FinePix REAL 3D W3
Fujifilm FinePix REAL 3D W3S
Fujifilm FinePix XP100
Fujifilm FinePix XP150
Fujifilm FinePix XP200
Fujifilm Fujifilm X10
Fujifilm Fujifilm X20
Fujifilm Fujilm XF1


