Batteri til Fluke TIR2, 7.4V, 6800mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 6800mAh |
| Merke | Batteri til Fluke |
| Produkttype | Batteri til Høyttalere |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fluke TI-SBP 7.4V 6800mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Fluke TIR2, 7.4V, 6800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 6800mAh |
| Merke | Batteri til Fluke |
| Produkttype | Batteri til Høyttalere |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fluke TI-SBP 7.4V 6800mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
