Batteri til Festool Quadrive TSC55, 18V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Festool |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Festool 498343 18V 3000mAh |
669 Kr 869Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Festool Quadrive TSC55, 18V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Festool |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Festool 498343 18V 3000mAh |
669 Kr 869Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
